Aplikacja biura podróży = magiczne wakacje klientów

Vamoos dla biur podróży

Możesz sprawić, że każde organizowane przez Ciebie wakacje, wycieczka, wyjazd staną się naprawdę magiczne dla Twoich klientów. Aplikacja biura podróży to prawdziwie magiczne wakacje Twoich klientów Dodawanie efektu „ŁAŁ!” do wycieczek klientów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki aplikacji Vamoos, działającej z logo Twojego biura podróży. Możesz lepiej komunikować się z klientami, znaleźć i wykorzystać zdjęcia, które naprawdę ożywią podróż, ułatwić klientom wyjazd, dodać więcej informacji. Sprawdzisz także, ile osób zalogowało się do Twoich aplikacji i o wiele, wiele więcej.

Przeczytaj , co potrafi Twoja nowa aplikacja mobilna dla klientów biura podróży ! Nie jesteś jeszcze partnerem Vamoos? Skorzystaj z 3-miesięcznego bezpłatny okresu próbnego! Skorzystaj za darmo ze wszystkich funkcji platformy Vamoos, które oferujemy już dziś. Daj swoją aplikację klientom na dowolny wyjazd!

aplikacja dla biura podróży

Usprawnij komunikację przed wyjazdem i w trakcie podróży klientów

Dzięki swojej aplikacji biura podróży uzyskasz nowy, wygodny kanał komunikacji. Wiadomości możesz wysyłać na żywo – jeśli sytuacja będzie tego wymagać. Ale co ważniejsze i wygodniejsze, możesz przygotować cała serię automatycznych wiadomości, powitań, przypomnień, itp. Dzięki temu Twój klient będzie mieć wrażenie, ze stale czuwasz nad przebiegiem wyjazdu. Dwukierunkowy kanał komunikacyjny może być aktywny tylko w wybrane dni, na przykład tylko w dni podróży, więc Twoi klienci będą czuli się komfortowo, że mogą się z Tobą skontaktować, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem. Możesz włączyć lub wyłączyć tę funkcję w dowolnym momencie, a wszystkie wiadomości i powiadomienia pojawią się w tym samym łańcuchu wiadomości na urządzeniu klienta.

Wiadomości w aplikacji to także świetny, personalny i bezpośredni kanał do promocji nowych ofert.

Oszczędzaj czas na szukanie idealnego obrazu ekranu głównego

Za każdym razem, gdy załadujesz obraz dla ekranu głównego planu wyjazdu, będziesz mógł zobaczyć w samym portalu, jak wygląda. Nie tylko będziesz mógł sprawdzić, czy jakość zdjęcia jest wystarczająco dobra, ale także będziesz mógł upewnić się, że wymiary są poprawne, a aplikacja skupia się na właściwym fragmencie obrazu. Będzie można również podejrzeć tekst na ekranie głównym, a wszystko to bez konieczności odświeżania i przeglądania samej aplikacji.

Utwórz wiele loginów, aby każdy mógł uzyskać dostęp do informacji o swoim koncie

Na swoim koncie Vamoos łatwo stworzysz konta użytkowników dla pracowników Twojego biura, współpracowników i rezydentów. Oznacza to, na przykład, że możesz dać przewodnikom wycieczek ich własny login, który pozwoli im aktualizować informacje lub dodawać nowe treści. W ciągu kilku następnych miesięcy wprowadzimy również różne poziomy uprawnień, aby tylko administratorzy mogli edytować niektóre części konta.

Śledź zaangażowanie klientów dzięki naszemu nowemu licznikowi pobrań

Teraz możesz łatwo sprawdzić, jak bardzo Twoi klienci są zaangażowani i czy uzyskali dostęp do informacji o swojej podróży, korzystając z licznika pobrań na każdym z Twoich planów podróży. W ten sposób możesz dać klientom sygnał, jeśli jeszcze się nie zalogowali, lub sprawdzić, czy dzielili się danymi do logowania z przyjaciółmi i rodziną, aby śledzić swoją podróż.

Pamiętaj, że klienci pokażą Twoją aplikację z nazwą i logo Twojej formy turystycznej swoim znajomym. To najlepsza reklama biura podróży jaką możesz mieć!

Aktualizacja wielu planów podróży w ciągu kilku sekund dzięki naszej nowej funkcji Biblioteki

Ułatwiliśmy przesyłanie i przechowywanie zdjęć i dokumentów w bibliotece. Możesz teraz przesyłać pliki jednocześnie, a także organizować je w folderach i podfolderach. Co więcej, jeśli zastąpisz plik jego zaktualizowaną wersją, Vamoos automatycznie zastąpi stary plik nowym na każdej trasie podróży, która wykorzystuje ten plik, więc nie musisz wracać i robić tego wszystkiego ręcznie.

Dowolnie zmieniaj logo w planach podróży

Vamoos to także świetna aplikacja na wszystkie wyjazdy typu incentive i podobne. Organizujesz wyjazd firmowy dla swojego klienta? Jeśli jest taka potrzeba w swojej aplikacji ustawisz dowolne logo. Wyjazdy firmowe, konferencje i inne. Z Vamoos bez problemu utrzymasz spójność przekazu marki. Jeśli współpracujesz z innymi biurami podróży lub działasz pod kilka brandami turystycznymi, możesz teraz mieć 2 opcje logo, które można wybrać dla każdego planu podróży. Jeśli więc stworzyłeś plan podróży dla swoich klientów, użyjesz swojego logo, a jeśli twoi partnerzy stworzyli plan podróży dla swoich klientów, możesz wyświetlić ich logo.

Vamoos stworzy dla Ciebie dokumenty PDF z wybraną przez Ciebie treścią

Nasza aplikacja biura podróży to także automatyczne przygotowanie dokumentów PDF. Nie musisz osobno Tworzyć ładnych graficznie plików dla klienta i aplikacji. Co więcej, nie będziesz już tracił czasu na ponowne wczytywanie tych dokumentów po dokonaniu zmian. Teraz możesz je zaktualizować w samej aplikacji w ciągu kilku sekund. Dodasz je też od razu do aplikacji klienta.

Aplikacja Vamoos dla hoteli i willi

Nasza nowa aplikacja przeznaczona dla hoteli, willi i innych miejsc noclegowych oznacza, że goście mogą mieć takie same doświadczenia, niezależnie od miejsca pobytu. Aplikacja ta będzie zawierać cały katalog, możliwość ustawienia statusu „nie przeszkadzać”, rezerwację kolacji lub spa i wiele więcej. Jest ona darmowa dla wszystkich obecnych klientów Vamoos, jeśli chcesz ją wypróbować!

Twoja aplikacja biura podróży to bezproblemowe i szybkie zmiany planu podróży w Storyboard

Jeśli musisz przesunąć dni w wycieczkach swoich klientów, nie musisz już spędzać czasu na kopiowaniu i wklejaniu lub pisaniu planu podróży w innej kolejności. Każdy dzień może być teraz łatwo przeniesiony wraz z załączonymi dokumentami i informacjami dotyczącymi poszczególnych dni, w tym poszczególnych lotów, biletów i lokalnej pogody.

Znajdź i posortuj swoje plany podróży łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej

Kiedy stworzyłeś dużą liczbę planów podróży Vamoos, może być trudno znaleźć to, czego szukasz. Teraz lista Vamoos jest o wiele łatwiejsza w nawigacji i organizacji dzięki lepszej funkcji wyszukiwania i możliwości sortowania swoich planów podróży w sekcjach.

Jeśli jesteś już partnerem Vamoos, możesz zalogować się na swoje konto teraz, aby zacząć korzystać z wszystkich nowych funkcji. Upewnij się, że sprawdzisz nasz przewodnik użytkownika, aby uzyskać instrukcje krok po kroku, jak korzystać z nowego portalu.

Chcesz wiedzieć więcej? Masz jakiekolwiek pytania? Umów się z nami na krótkie spotkanie online.

Podziel się...