Własna aplikacja mobilna dla biur podróży, hoteli, pensjonatów i nie tylko…

Tworzymy aplikacje mobilne dla hoteli i biur podróży

Witamy na Polskim blogu Vamoos. Postaramy się przybliżyć Wam czym jest Vamoos i jak świetna może być Wasza własna aplikacja mobilna. Dostarczymy Wam informacje o aplikacji, a także pomysły na różne sposoby wykorzystania jej funkcji, w różnych scenariuszach. Będziemy także pisać na tematy marketingu w turystyce i innych tematach pobocznych, które mają związek z platformą Vamoos i Waszą aplikacja mobilną. Mamy nadzieję, że dzięki temu w pełni uda Wam się wykorzystać potencjał własnej mobilnej aplikacji turystycznej z korzyścią dla Was i Waszych klientów.

Skąd wzięła się aplikacja Vamoos?

Platforma Vamoos powstała jako sposób na uproszczenie podróży poprzez prezentację wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu, telefonie klienta. Aplikacja działa zawsze, także w trybie offline. Chcieliśmy by każde (nawet najmniejsze) biuro podróży mogło posiadać własną aplikację mobilną. Na każdy typ wakacji czy wyjazdu. Dzięki Vamoos przygotowanie aplikacji jest łatwe, oszczędza czas i nie wiąże się żadnymi kłopotami dla firmy turystycznej. Takimi jak np. rozwój, utrzymanie czy aktualizacje aplikacji mobilnej. Vamoos to nie jest kolejna typowa aplikacja mobilna dla hoteli czy biur podróży obiecująca sprzedaż i nic poza tym.

Vamoos to ma być Wasza aplikacja mobilna, Waszej marki turystycznej, dla Waszych klientów. Wzbogacająca Waszą ofertę i szeroko pojęte wrażenia klienta – tzw. „customer experience”.

Vamoos ewoluował on z prostego „portfela na dokumenty” i dziś poprawia komfort setek wakacji, tysięcy klientów na całym świecie. Wyjazdów typu „all inclusive”, wakacji szytych na miarę, szybkich wypadów weekendowych, safari, rejsów czy wreszcie pobytów w hotelach i pensjonatach. Vamoos to także poprawa i usprawnienie wewnętrznych procesów naszych partnerów. Dzięki Vamoos firmy turystyczne oszczędzają czas, pieniądze, poprawiają i mocnej personalizują obsługę i kontakt ze swoimi klientami.

Vamoos rozpoczął świadczenie usług w UK w 2014 roku. Od tego czasu systematycznie rozwija swoje funkcje, możliwości i co oczywiste ilość współpracujących z nami partnerów. Dziś to grubo ponad 500 firm turystycznych (biur podróży, hoteli, pensjonatów i willi) w kilkunastu krajach świata, które oferują klientom własną aplikację mobilną. Słuchamy Was, naszych partnerów. Rozwijamy platformę Vamoos dla Was i dla Waszych klientów. Wprowadzamy do aplikacji Wasze pomysły i sugestie. Dzięki Vamoos, możecie zaoferować swoim klientom w pełni funkcjonalną i faktycznie przydatną aplikację mobilną dla systemu iOS i Android.

Jakie funkcje ma Wasza własna aplikacja mobilna?

Vamoos powstał jako prosty elektroniczny portfel na dokumenty. Od tego czasu wzbogacił się jednak o olbrzymią ilość funkcji. Dziś z Vamoos łatwo stworzysz własną aplikację mobilną. Dzięki niej każda firma turystyczna może szybciej, lepiej i taniej obsługiwać swoich klientów. Z kolei Wasi klienci zyskują potężnego mobilnego asystenta podróży.

Więcej szczegółów na temat funkcji Vamoos znajdziecie na stronach „o aplikacji”, kliknij by dowiedzieć się więcej:

Aplikacja zawiera informacje lokalne, interaktywne mapy i punkty POI, które dodasz wg wysłanego uznania, prognozy pogody, dzienne plany podróży, alerty o lotach na żywo, funkcje udostępniania, inspiracje – kolejne oferty i wiele innych…

Wszystkie nawzajem się uzupełniają i razem tworzą olbrzymią wartość dodaną do każdego produktu turystycznego. Wraz z pełnym „brandingiem” Twojego hotelu czy biura podróży stają się nie tylko świetnym asystentem podróży dla Twoich klientów, ale także nieocenionym narzędziem marketingowym.

W kolejnych wpisach dowiecie się więcej o Vamoos, jego funkcjach – czyli jak działa Wasza własna aplikacja mobilna. A jeśli chcecie już teraz sprawdzić ją samodzielnie, zapraszamy do darmowego testu. Wspólnie przygotujemy Waszą aplikację mobilną dla pierwszych klientów.

Podziel się...

1 thought on “Własna aplikacja mobilna dla biur podróży, hoteli, pensjonatów i nie tylko…

Comments are closed.