Aplikacja na wyjazdy golfowe – pięć wskazówek

wyjazdy golfowe z aplikacją

Na pierwszy rzut oka, zorganizowanie wyprawy golfowej może wydawać tak proste jak spacer po plaży. W końcu wiesz, co jest głównym celem wyjazdu i czego chce Twój klient: golf, golf i jeszcze raz golf. Za kulisami jest jednak wiele pracy, którą trzeba wykonać aby upewnić się, że wszystko idzie gładko. Na koniec dnia, zadowolenie klienta z oferty na którą się zdecydował jest przecież najważniejsze. Wyjazdy golfowe są często zamknięte w napiętych harmonogramach, więc jedna nieprzewidziana zmiana może wprowadzić efekt domina. Wtedy cały przygotowany plan potrafi runąć a w wyjazd klienta, w relaks i przyjemność za którą płaci wkradają się nerwy i chaos. Aby upewnić się, że nigdy Ci się to nie przytrafi, mamy pięć wskazówek na temat składania idealnej podróży golfowej, prosto z ust golfisty. Od siebie zaś dodamy, że nawet jeśli coś nieprzewidzianego się stanie, aplikacja na wyjazdy golfowe na pewno pomoże w ograniczeniu ewentualnych szkód.

Wszystkie informacje zawsze pod ręka – to gwarantuje aplikacja na wyjazdy golfowe

Rada, by klient miał wszystko co ważne w czasie wyjazdu zawsze pod ręką brzmi jak coś, co odnosi się do każdego urlopu. Faktem jest jednak, że im bardziej złożony wyjazd tym ważniejsza się staje. Wyjazdy na golfa zwykle są właśnie takimi. Złożonymi. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, jak dużą ilość sprzętu klienci wożą ze sobą, jak ważna jest punktualność na polu golfowym, itd. To może być powodem stresu, niepewności czy nieporozumień, których na pewno warto unikać, szczególnie jeśli klient/klienci podróżują samodzielnie.

Jak się z tym uporać i uniknąć niepotrzebnych wpadek? Upewnij się, że każdy członek grupy – nie tylko opiekun (jeśli jest) – może w każdej chwili sprawdzić i potwierdzić gdzie i o której powinien być. Możesz tego dokonać np. za pomocą wspólnego folderu na dokumenty w aplikacji takiej jak Vamoos. Możesz tez oczywiście korzystać z drukowanych dokumentów, ale… Bywa, że klienci je gubią czy zapominają zabrać z hotelu. Co gorsza jeśli w trakcie wyjazdu dochodzi do zmian, np czasu rezerwacji pola tych dokumentów zmienić się już nie da. Aplikacja nie tylko pozwalana na aktualizację treści, ale co ważniejsze wysłanie powiadomienia do klienta lub całej grupy o tym, że coś się zmieniło. Dzięki temu klienci nie będą niczym zaskoczeni.

Nie zaskakuj klienta dodatkowym kosztem

Wakacje golfowe, szczególnie te na prestiżowych polach, są jednymi z najdroższych wakacji, jakie można wykupić. Dlatego gdy pojawiają się nieprzewidziane może to być tworzyć bardzo nieprzyjemne sytuacje dla Ciebie albo pomiędzy Tobą i klientem. Pamiętaj zatem, że golf wiąże się z całą masą dodatków, o których należy pomyśleć. Transfery, buggy, caddies, wynajem klubów, jedzenie na polu golfowym, szafki, taksówki czy choćby napiwki. Warto o tym pamiętać a wszystkie szczegóły jasno rozpisać w planie podróży i osobnych dokumentach dołączonych do aplikacji. W aplikacji Vamoos masz kilka możliwości dołączania dokumentów i informacji dla klientów.

  • ogólna sekcja Dokumenty
  • dokumenty dotyczące konkretnego dnia wyjazdu
  • informacje i dokumenty związane np. z punktami POI na mapach (jeśli umieścisz tam np. pole golfowe, to wszystkie najważniejsze informacje, możesz dodać do tego właśnie punktu)

dokumenty w mapach

Większość golfistów nie ma nic przeciwko płaceniu za dodatkowe rzeczy, ale tak samo jak każdy z nas, nie chcą być nimi zaskakiwani w trakcie wyjazdu. Nie ma nic gorszego niż pojawienie się na cudownym polu golfowym tylko po to, by dowiedzieć się, że caddies są obowiązkowi i przyjmują tylko gotówkę. Może to być naprawdę stresujące dla twoich klientów i pozostawi bardzo złe wrażenie.

Jedzenie i napoje są prawie tak samo ważne jak golf.

Jeśli jest coś, co golfiści ogólnie kochają – poza golfem oczywiście, to jest to dobre jedzenie i (zwykle) zimne piwo lub dobre wino. Przed rundą, podczas rundy, po rundzie: drobne przekąski i napoje są arcyważne. Golf to także bardzo „społeczny” sport. Będzie to szczególnie istotne w przypadku, gdy wyjazd golfowy wykupi u Ciebie np. grupa przyjaciół czy znajomych.

Sprawdź co będzie dostępne dla twojej grupy, na poszczególnych polach. Z jak dużym wyprzedzeniem należy zmawiać czy rezerwować dodatkowe usługi. Czy hotel robi śniadania? Czy na polu golfowym jest miejsce pozwalające na wygodną przerwę? Jeśli tak, to czy można w nim płacić kartą i czy miejsce to powinno być wcześniej rezerwowane? Co i gdzie można robić między rundami. Bez kłopotu wszystkie takie rzeczy możesz umieścić w aplikacji na wyjazdy golfowe.


PAMIĘTAJ: Raz przygotowaną mapę pola golfowego z wszelkimi informacjami będziesz mógł wykorzystać w kolejnych wyjazdach bez żadnej dodatkowej pracy.


Dzięki temu nawet w największych ośrodkach golfowych Twoi klienci będą się czuć jak w domu.

Miejsce, miejsce i jeszcze raz miejsce!

Wyjazdy golfowe, które trwają tydzień lub dłużej, często zawierają pięć lub więcej rund golfa na różnych polach. Jest to coś, o co Twoi klienci sami Cię poprosili, by jak najlepiej wykorzystać czas wyjazdu i miejsce, w którym grają. Pamiętaj jednak, że warto się upewnić, że zarówno pole golfowe jak i hotel są dobrze do siebie dobrane i np. nie wymagają długiej podróży między miejscami.

Jeśli pola, na których grają są rozproszone, możesz nanieść je na mapę, znaleźć punkt centralny i poszukać miejsca w tym regionie. Jeśli nie ma tak wielu pól, lub wszystkie są dość blisko – jak w portugalskim Algarve lub amerykańskim Mrytle Beach – możesz po prostu zoptymalizować ich zakwaterowanie pod kątem komfortu.

Możesz myśleć, że wygoda jest oczywista, ale kiedy golfiści kończą 18 dołek po pięciu dniach gry w golfa, prawie na pewno będą myśleć o powrocie pod prysznic i odpoczynku.

Rozrywka poza trasą może sprawić, że wyjazd będzie udany lub nie.

Istnieje wiele pakietów golfowych, które oferują codzienny golf lub nawet nieograniczoną grę w golfa. Brzmi to jak świetna oferta ale każdy doświadczony podróżnik golfowy powie ci, że jest coś takiego jak zbyt dużo golfa. Nawet jeśli używasz wózków, codzienny golf zbiera żniwo, więc warto rozważyć inne rzeczy, które twoja grupa może robić.

Bliskość plaży lub basenu, lokalne zabytki, wycieczki po winnicach czy fajne tematyczne kolacje to wszystko rzeczy, które golfiści lubią. Warto by Twoi klienci wiedzieli, że maja takie opcje jako alternatywę, gdy w trakcie wyjazdu poczują zmęczenie czy znużenie. Taka propozycja często może zmienić oblicze całego wyjazdu. Aplikacja na wyjazdy golfowe pozwala na umieszczenie wielu dodatkowych informacji i propozycji.

Vamoos to idealna aplikacja na wyjazdy golfowe i nie tylko

Pokażemy Ci w działaniu wszystkie funkcje a wprowadzenie w życie ww. porad okaże się banalnie proste. Odezwij się do nas. Opowiemy Ci o aplikacji, odpowiemy na Twoje pytania ale co najważniejsze… Po prostu wybierz wyjazd ze swojej oferty i klientów a my za darmo przygotujemy dla nich Twoją aplikację. Zobaczysz co i jak działa, czy przydaje się i podoba klientom. Zero kosztów, zero zobowiązań.

Podziel się...