Certyfikat szczepienia w aplikacji mobilnej – STOP COVID

certyfikat covid w aplikacji Vamoos

Wreszcie! Po wielu miesiącach obaw i strachu międzynarodowy rynek turystyczny zaczyna powoli się otwierać. Daleko jeszcze do czasu swobodnych podróży i braku obostrzeń. Tym bardziej, warto zrobić wszystko by nie tylko zachęcić klientów do podróży ale także by maksymalnie im to ułatwić. Własna mobilna aplikacja może być bardzo przydatna dla każdego biura podróży i hotelu. Po prostu… umieść certyfikat szczepienia w aplikacji mobilnej klienta! Tym sposobem zawsze będzie go mieć przy sobie…

Podróżuj z certyfikatem szczepienia w aplikacji mobilnej…

Jak mamy nadzieję wiesz, aplikacja mobilna Twojego biura podróży i/lub hotelu oparta o platformę Vamoos pozwala na olbrzymią elastyczność. Sprawdza się doskonale jako przewodnik w czasie podróży, by w hotelu przeistoczyć się w tzw. „mobile concierge”.

Jeśli korzystasz systematycznie z tych samych hoteli, zaproś je do stworzenia darmowego konta w Vamoos Connect, dzięki temu Ty zyskasz na bogatszej aplikacji i wygodzie – nie będziesz musiał samodzielnie przygotowywać treści związanych z pobytem swoich klientów w danym hotelu. Pamiętaj też, że na swoim koncie Vamoos możesz odkryć nowe, ciekawe hotele z którymi współpracują inni nasi partnerzy. To przydatne szczególnie gdy organizujesz wyjazd na mniej znany obszar. Po co szukać sprawdzonych hoteli po omacku.

Wracając jednak do meritum… Twoja aplikacja pozwala na dodanie dowolnej liczby dokumentów PDF, które dla każdego Twojego klienta są zawsze dostępne w telefonie. W dowolnym miejscu, o dowolnej porze, także bez dostępu do Internetu czyli offline.


Wyjeżdżasz na wakacje i chciałbyś korzystać z takiej aplikacji? Zapytaj swoje biuro podróży, czy korzysta z platformy Vamoos? Zaproponuj, że przetestujesz aplikację mobilną w czasie swojego wyjazdu. My przygotujemy aplikację dla Twojego biura podróży całkowicie za darmo!


W związku z tym, możesz także bez problemu dodać do aplikacji certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19. Nie tylko ułatwisz życie swoim klientom – przecież wydrukowana karta może się łatwo zgubić lub zniszczyć – ale będzie to kolejny dowód na to, jak bardzo Twoje biuro podróży dba o swoich klientów.

W zmieniających się warunkach dotyczących podróży, nie tylko poza EU, to może być naprawdę nieoceniona pomoc. Pamiętaj, że nie wszyscy Twoi klienci będą wiedzieć jak przygotować skan dokumentu, jak wrzucić go do pamięci telefonu czy na jakiś chmurowy dysk (te, w zależności od ustawień mogę wymagać dostępu do Internetu).

Po prostu, zapytaj i zaproponuj, jeśli chcą, umieścisz ich certyfikat szczepienia w aplikacji mobilnej, którą będą ze sobą mieli.

Aplikacja mobilna to nie tylko certyfikat COVID lub inne dokumenty!

Pamiętaj, że aplikacja mobilna biura podróży lub hotelu to nie tylko portfel na dokumenty czy personalizowane mapy w kieszeni klienta. Szczególnie teraz, gdy tak często zmieniają obostrzenia pandemiczne warto korzystać z łatwego i wygodnego systemu powiadomień. Po przez aplikację, możesz w łatwy sposób wysłać ważne informacje do pojedynczych klientów lub do całych grup. Zmiana dotycząca maseczek czy też jakakolwiek inna… Nie ma problemu, Twoi klienci zawsze będą poinformowani w 100%.

Ta ostatnia możliwość może być szczególnie przydatna w hotelu. Nie tylko możesz dać znać swoim gościom o jakiejś ważnej zmianie, ale także bez problemu możesz im przypomnieć (lub zaprosić) o jakimś fajnym wydarzeniu organizowanym przez Ciebie lub jednego z lokalnych partnerów.

Nie masz takiej aplikacji mobilnej jak Vamoos? Daj znać!

Co Cię powstrzymuje? Przygotowanie aplikacji i test jest absolutnie darmowy. Nasi partnerzy, zaczynali dokładnie tak samo. Wspólny test, wspólne przygotowanie pierwszej aplikacji…

Pierwszy całkowicie darmowy wyjazd z aplikacją i poznanie opinii klientów. Brak dalszych zobowiązań jeśli Ci się nie spodoba – 100% satysfakcji gwarantowane! To nie jest kupowanie kota w worku.

Skontaktuj się z nami już dziś, a Twoja pierwsza aplikacja będzie darmowa w dosłownie kilka dni (jeśli nie godzin). Nie ma na co czekać… szczególnie jeśli podoba Ci się pomysł na umieszczenie certyfikat szczepienia w aplikacji mobilnej.

Podziel się...