Darmowa aplikacja mobilna dla hotelu i pensjonatu.

darmowa aplikacja mobilna dla hotelu

W maju informowaliśmy Was o tym, że w ramach naszej usługi uruchomiliśmy darmową platformę Vamoos Connect . Vamoos Connect to darmowa usługa, która łączy hotele i biura podróży z całego świata. Dziś chcemy się skupić na tym co jeszcze, poza wspomnianym połączeniem, oferuje hotelom i pensjonatom Vamoos Connect. Tym „czymś” jest właśnie darmowa aplikacja mobilna dla hotelu, pensjonatu… Właściwie dla każdego obiektu noclegowego.

Mobilna aplikacja hotelowa za darmo?

Choć może się to wydawać dla Was zaskakujące, dzięki posiadaniu darmowego profilu Vamoos Connect, hotel, pensjonat, dom gościnny, hostel, itd… może korzystać i oferować swoim gościom aplikację mobilną z własnym logo całkowicie za darmo. Aplikacja jest za darmo dla hotelu i i dla gości hotelu. Dowolny obiekt turystyczny, który oferuje noclegi może teraz mieć własną aplikację mobilną bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli więc zastanawiasz się czy warto tworzyć aplikację mobilną swojego hotelu, to warto. Ale nie warto płacić za coś, co możesz mieć całkowicie za darmo.

Hotele i pensjonaty przez wiele miesięcy były zamknięte. Oczywistym jest, że liczy się obecnie każda zaoszczędzona złotówka. Jednocześnie walczycie o każdego gościa, o jego zadowolenie i bezpieczeństwa. Aplikacja mobilna Vamoos, nawet w swojej darmowej wersji może w tym ogromnie pomóc. Dlatego nie czekaj. Odezwij się do nas już dziś. W ciągu kilku dni, będziesz dysponować funkcjonalną i darmową aplikacją mobilną z logo swojego hotelu.

Jaką funkcjonalność oferuje darmowa aplikacja mobilna hotelu? – wstęp

Zacznijmy od najważniejszego. Z darmowej aplikacji będą mogli korzystać bez ograniczeń wszyscy goście Twojego hotelu. Jedyny (oczywisty) wymóg – muszą posiadać smartfona. Nie ważne czy będą korzystać z iPhone’a czy telefonu innego producenta. Darmowa aplikacja Twojego hotelu jest dostępna dla systemu iOS i Android.

Przejdźmy teraz do szczegółów samej aplikacji i funkcji, które oferuje jej darmowa wersja – jeśli będziesz kiedyś zainteresowany poszerzeniem możliwości swojej aplikacji i jej dalszej personalizacji, rozpoczęcie płatnej subskrypcji będzie możliwe w dowolnym momencie.

Jakie funkcje ma darmowa aplikacja dla hotelu?

Profil hotelu – jego stworzenie jest niezbędne do przygotowania samej aplikacji. Oczywiście nie będziesz musiał jej oferować swoim gościom lub będziesz mógł oferować ją np. w ramach pakiety VIP. Pozostawiamy tu hotelom pełną dowolność. Dzięki profilowi, Twój hotel czy pensjonat (wraz z podstawowymi informacji) będzie od razu widoczny dla biur podróży z całego świata, które korzystają z aplikacji Vamoos dla biur podróży.

Logo i nazwa hotelu na głównej stronie aplikacji – dzięki temu, gość ma cały czas kontakt z marką Twojego hotelu. To Twoje logo wita go w aplikacji, którą mu przekazujesz. Warto mieć na uwadze, że goście mogą otrzymać aplikację na wiele dni przed wizytą w hotelu. Dzięki temu, gdy rozmawiają ze znajomymi czy przyjaciółmi łatwo mogą im pokazać hotel, do którego się wybierają.

darmowa aplikacja mobilna hotelu

Własna galeria zdjęć – pokaż wszystkie atrakcje, które oferuje Twój obiekt. Dostęp do nich mają oczywiście Twoi goście, którym przekaże aplikację swojego hotelu ale także biur podróży, które korzystają z naszej platformy na świecie.

Informacje o Twoim hotelu – możesz udostępnić swoim gościom wszystkie ważne informacje dotyczące obiektu. Dzięki temu zawsze mają je pod ręką gdy są potrzebne

Personalizowane mapy działające w trybie offline – przygotuj mapę okolicy swojego hotelu. Pokaż wszystkie ciekawe alterkacje, ułatw swoim gościom dotarcie do lokalnych firm z którymi współpracujesz lub punktów widokowych. A jeśli prowadzisz duży ośrodek, upewnij się, że łatwo będzie znaleźć każde miejsce na jego terenie.

Aktualne informacje pogodowe – dzięki nim Twoi klienci będą dokładnie wiedzieć jaka jest aktualna sytuacja pogodowa i prognoza.

A jeśli darmowa aplikacja mobilna to zbyt mało?

Nie ma problemu! Nie musisz, ale możesz…. w dowolnym momencie rozpocząć tanią subskrypcję i uzyskać dostęp do wszystkich pozostałych w platformie i aplikacji funkcji. Więcej o nich i o cenie cenie subskrypcji aplikacji mobilnej dla hotelu dowiesz się na stronie: aplikacja dla hoteli, apartamentów i obiektów turystycznych.

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Oczywiście pomożemy Ci także przygotować Twój profil Vamoos Connect i darmową aplikację dla Twoich klientów.


Podziel się...

1 thought on “Darmowa aplikacja mobilna dla hotelu i pensjonatu.

Comments are closed.