Dlaczego plany podróży są ważne?

wizualny plan podróży

Wspaniałe plany podróży są kluczem do zaimponowania Twoim potencjalnym i obecnym klientom, a także do uczynienia ich wakacji i wyjazdu tak prostymi, jak to tylko możliwe. Powinien być dość szczegółowy, a jednocześnie łatwy do odczytania i stworzony tak by podążanie za jego kolejnymi punktami było czystą przyjemnością. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, dlaczego są one tak ważne:

Dobry plan podróży pomoże w maksymalnym stopniu wykorzystać czas wyjazdu

Upewniając się, że wszystkie ważne szczegóły zostały uwzględnione w planie podróży, nie będziesz tracić czasu na źle ułożone logistyczne „bieganie” pomiędzy miejscami, zajęciami czy zakwaterowaniem. Możesz zarządzać oczekiwaniami klientów, mając bardziej realistyczny pogląd na to, jak wiele można zmieścić w każdym dniu. Dzięki temu także klienci będą mogli się łatwiej przygotować do każdego kolejnego dnia czy aktywności.

Klienci mogą lepiej oszacować koszty swojej podróży.

Innymi słowy, mogą być lepiej przygotowani i mają wystarczająco dużo oszczędności, aby zagwarantować, że mogą cieszyć się podróżą życia bez stresu o finanse. Jeśli w danym dniu będą potrzebować np. gotówki do opłacenia konkretnej aktywności czy transferu, będą o tym pamiętać. Co więcej, w Vamoos możesz łatwo przygotować i ustawić dla nich automatyczne powiadomienia i przypomnienia, które zadziałają niezależnie od dostępności Internetu w danym miejscu. Połączenie powiadomień z planem podróży daje niesamowite efekty. Dzięki nim, możesz np. zacząć budować emocje klienta – te związane z wyjazdem jeszcze nim faktyczna przygoda się rozpocznie.


GODNE UWAGI: Jeśli używasz już Vamoos, możesz skorzystać z naszej funkcji „Creations”, aby automatycznie zbudować wspaniałe , kolorowe dokumenty PDF z planem podróży!


Plany podróży pomagają budować emocje!

Twój plan podróży jest główną rzeczą, którą klienci widzą w aplikacji i która będzie budować w nich pozytywne emocje i to przyjemne „oczekiwanie” na rozpoczęcie wyjazdu i wakacji. Dzięki temu, że aplikacje mogą otrzymać na wiele dni przed wyjazdem (możesz ją przecież w każdej chwili zmienić/aktualizować jeśli zajdzie taka potrzeba) budowanie pozytywnych emocji – także związanych z Twoją marką turystyczną jeszcze nigdy nie było tak proste i łatwe. Szczegółowy cyfrowy plan podróży z pięknymi zdjęciami pomoże ożywić podróż klientów, zanim jeszcze wsiądą na pokład samolotu, pociągu czy statku. Dzięki aplikacji świetny wyjazd może się przerodzić w prawdziwie „magiczne wakacje”.Zostaw miejsce na spontaniczność w swoich planach podróży!

Aktualny, szczegółowy plan podróży pozwala klientom podejmować świadome decyzje o tym, czy mają czas na zatrzymanie się w dodatkowych miejscach. A funkcja Points of Interest pozwala na udostępnienie lub powiadomienie klientów o wszelkich ciekawych miejscach, które chcieliby odwiedzić, nawet jeśli nie są one uwzględnione w planie podróży.Plany podróży – gdy zdarza się nieprzewidziane…

Niestety, czasami sprawy nie zawsze idą zgodnie z planem. Przykładem takiej sytuacji mogą być np. opóźnione loty. Jeśli tego typu problemy mają wpływ na kolejny punkt programu, plan podróży jest kluczem, który pomoże klientom w zmianie rozkładu dnia. Będą mogli przenieść lub odwołać część zaplanowanych aktywności. Plany podróży pozostają zawsze aktywne, gotowe do zmian i edycji. Jeśli korzystasz z drukowanych dokumentów, to w przypadku konieczności zmian Twoi klienci będą musieli odbywać resztę podróży ze zdezaktualizowanymi informacji. To wprowadza chaos, niepotrzebne zdenerwowanie i kolejny kłopot, który w czasie wakacji nie jest im potrzebny. Plan podróży w aplikacji pozwala na szybkie wdrożenie rozwiązań awaryjnych i sprawia, że pozostałe dni wakacji znów mogą być przewidywalne a całość wyjazdu jest zakłócona w minimalnym stopniu.

Drobiazgi mają znaczenie – pomóż im się spakować!

Kto czegoś kiedyś nie zapomniał, niech pierwszy rzuci kamieniem… Docierasz na lotnisko lub nawet do miejsca docelowego, a tu okazuje się, że znów zapomnieliśmy spakować jakiś drobiazg czy co gorsza ważną rzecz. Mając dobrze przygotowany plan podróży w ręce na etapie pakowania o wiele łatwiej można uniknąć tego typu sytuacji. Szczególnie gdy Ty, jako ekspert doradzisz co warto zabrać, o czym warto pamiętać, co trzeba wziąć pod uwagę. W przypadku tradycyjnych dokumentów PDF ilość informacji, które możesz przekazać klientom jest ograniczona. Trudno by poruszali się w czasie wakacji z wielkim plikiem dokumentów i kartek pod pachą. Plan podróży w aplikacji mobilnej nie ma takich ograniczeń a wszelkie ważne informację są zawsze w kieszeni klienta, w jego telefonie. Co za tym idzie, czynności takie jak pakowanie mogą być i będą o wiele łatwiejsze, bez problemu bowiem przypomnisz im o czymś co powinni ze sobą wziąć, a co będzie im potrzebne w konkretnym dniu wyjazdu. Może to być jakiś sprzęt, odzież czy dowolna inna rzecz. Ważne, że dzięki temu unikną stresu, rozczarowania a wakacje z Twoją firmą będą ciągiem pozytywnych doświadczeń!


GODNE UWAGI: Możesz wykorzystać sekcję „Dokumenty” w aplikacji Vamoos, aby Twoi klienci nigdy nie zapomnieli lub nie zgubili najważniejszych informacji i dokumentów potrzebnych w czasie podróży!


Twórz pozytywne skojarzenia ze swoją marką – zdobywaj klientów na całe życie.

Dzięki planom podróży z Twoim brandingiem, klienci będą widzieć logo Twojej firmy za każdym razem, gdy zajrzą do swojego planu. Budowanie świadomości marki to ważna sprawa. Pamiętaj też, że będą pokazywać swój wakacyjny plan podróży przed i po wyjeździe innym. Nie ma lepszej rekomendacji i możliwości zdobycia nowych klientów niż wykorzystanie obecnych, jako swoich „ambasadorów”. A jeśli będą mieć niesamowite wspomnienia i wszystko pójdzie zgodnie z planem, to BINGO! – Twoja marka i firma będą kojarzyć się pozytywnie, profesjonalnie, opiekuńczo, a klienci na pewno odwdzięcza się lojalnością i wyruszą z Tobą odkrywać kolejne nieznane im regiony.


Myślisz, że Twoje plany podróży mogłyby być lepsze? Chcesz zobaczyć co możesz dawać swoim klientom? Umów się z nami na krótką rozmowę lub poproś nas o przygotowanie demo Twojej aplikacji mobilnej. To nic nie kosztuje a my chętnie pokażemy Ci jak możemy pomóc Tobie, Twojej firmie i Twoim klientom.


Lub kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o aplikacji dla biur podróży.

Podziel się...