Lepsze wyniki sprzedaży biura podróży z aplikacją Vamoos – Inspiracje

aplikacje dla biur podróży hoteli i pensjonatów

Pandemia COVID mocno dotknęła całą branżę turystyczną. Odwołane wyjazdy wakacyjne, odwołane loty, chaos. Biura podróży będą też musiały się mierzyć z obawami klientów przed „powrotem do normalności”. Aplikacje turystyczne oparte o Vamoos pomogą poprawić wyniki sprzedaży biura podróży. Ułatwią dotarcie do klientów z właściwym przekazem, rozwiążą część obaw związanych z wyjazdem. Pomogą wyróżnić Twoją markę turystyczną na rynku. Jak sprawić, by Twój przekaz trafił w obecne oczekiwania klientów związane z obawami przed wyjazdami w czasie pandemii? Czy może wpłynąć na lepsze wyniki sprzedaży biura podróży?

Celuj z komunikatem w konkretne osoby dzięki aplikacji turystycznej…

Taktyka marketingowa przesunęła się w kierunku poczty elektronicznej, mediów społecznościowych i wyświetlania reklam, by promować marki milionom ludzi na co dzień. To, wraz z bardziej plus pozostałe metody marketingowo reklamowe, składa się na szacowane 4000 – 10000 wiadomości marketingowych dziennie (1).

Rynek jest wprost przesiąknięty przekazem marketingowym setek brandów. To sprawia, że biurom podróży, hotelom i pensjonatom trudno jest dotrzeć z komunikatem i ofertą do swoich klientów. Należy też pamiętać, że w tym zakresie konkurujesz o uwagę klienta z innymi podmiotami turystycznymi i całą resztą rynku usług i towarów. Jak zatem możesz przebić się ze swoją propozycją i komunikatem? Jak możesz poprawić wyniki sprzedaży? Jak w obecnej sytuacji jak możesz na nowo rozpocząć wyjazdy i wrócić do swojej turystycznej działalności?

Najlepiej zadbać o obecnych klientów i na nich skupić sporą część swojej marketingowej uwagi. Pamiętaj, że pozyskanie nowego klienta kosztuje średnio około 5 razy więcej niż utrzymanie istniejącego (2).

WSKAZÓWKA: Aplikacje dla biur podróży Vamoos to indywidualny, dedykowanych kanał komunikacji dla Twojego biura.

W Vamoos chcieliśmy pomóc naszym partnerom w ich działaniach marketingowych związanych z utrzymaniem klienta. Stąd w naszych aplikacjach hotelowych – Inspiracje!

lepsza sprzedaż biura podóży dzieki dedykowanym ofertom dla klientów
Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej:
dedykowane aplikacje mobilne dla hoteli, pensjonatów i biur podróży.

Funkcja ta pozwala zaprezentować swoje oferty wakacyjne, programy wyjazdowe i kierunki w unikalny i łatwy do skonsumowania sposób. Wszystko w aplikacji mobilnej Twojego biura podróży. Masz 100% kontroli na tym jak oferta będzie wyglądać. Która z Twoich przygotowanych ofert dotrze do którego z wybranych klientów. W jaki dzień i o której godzinie.

Dzięki temu, uwaga Twojego odbiorcy będzie skupiona wyłącznie na Twojej ofercie i komunikacie!

Inspiracje Vamoos – lepsze wyniki sprzedaży biura podróży dzięki stałym klientom

Inspiracje mogą być oglądane przez wszystkich klientów, którzy mają aplikację. To jeden z wielu atutów współpracy z Vamoos. Nie ma znaczenia jak dużą i bogatą aplikacje dla swoich klientów przygotujesz. Nie ma też żadnych ograniczeń w tym jak długo przed czy po swoich wakacjach klienci mogą z niej korzystać. Jest przygotowana tak, by klienci nie usuwali jej po powrocie. Dzięki temu Ty, nawet po kliku miesiącach możesz wykorzystać ją by uzyskać lepsze wyniki sprzedaży i więcej rezerwacji.

WSKAZÓWKA: Cena wielu aplikacji dla biur podróży uzależniona jest od tego jak dużą aplikacje na wyjazd otrzyma Twój klient i jak długo będzie z niej korzystać. Vamoos działa inaczej!

Po przez aplikację organizatorzy wycieczek mogą również wysyłać powiadomienia push do klientów, aby zachęcić ich do zapoznania się z propozycją czy promocją. Wszystko działa w formie podobnej do znanej klientom aplikacji Instagram. I co ważne, nie pobierzemy od Ciebie żadnej prowizji czy dodatkowych opłat związanych z Twoimi promocjami czy ofertami!Korzystaj z Inspiracji by być w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Badania sugerują, że 57% klientów uważa, że marki turystyczne powinny dostosować informacje na podstawie osobistych preferencji (3).

Inspiracje mogą być również stale aktualizowane. To ważne szczególnie w obecnej chwili gdy sytuacja na rynku potrafi sie często zmienić. Nie tylko bez kosztowo uaktualnisz swoja ofertę, co ważniejsze, Twoim klienci będą mieć pewność, że maja dostęp do aktualnych informacji dotyczących ich wyjazdu, wycieczki czy pobytu w hotelu. To o wiele lepsze niż niż przygotowanie drukowanych broszur, ulotek czy reklamy w sieci za które płacisz. A które z dnia na dzień mogą się stać nieaktualne.

Jak działają Inspiracje Vamoos? Jak możesz uzyskać lepsze wyniki sprzedaży swojej oferty turystycznej?

Nasz Partner Relationship Manager, Ollie, przygotował krótką instrukcję, która zawiera wskazówki i porady, jak najlepiej wykorzystać Inspiracje. Zobacz sam i skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak Vamoos i aplikacje mobilne dla biur podróży, hoteli i pensjonatów mogą Ci pomóc uzyskać lepsze wyniki sprzedaży.


Źródła:

(1) HTTPS://WWW.FORBES.COM/SITES/FORBESAGENCYCOUNCIL/2017/08/25/FINDING-BRAND-SUCCESS-IN-THE-DIGITAL-WORLD/#2C700751626E

(2) HTTPS://WWW.INVESPCRO.COM/BLOG/CUSTOMER-ACQUISITION-RETENTION/

(3) HTTPS://WWW.THINKWITHGOOGLE.COM/DATA-COLLECTIONS/FUTURE-OF-TRAVEL-DATA/

Podziel się...