Mapy w aplikacji Vamoos – Twoi klienci będą Cię uwielbiać!

Mapy w aplikacji mobilnej biura podróży

Nie ma nic lepszego dla Twoich klientów niż odkrywanie zupełnie nowego kraju, miasta… miejsca. Zadbaliśmy o to, aby mapy w aplikacji Vamoos sprawiały, że każdy wyjazd z Twoją firmą będzie niesamowitą przygodą. Mapy w aplikacji to jedna z najbardziej lubianych i docenianych funkcji aplikacji.

Nikt nie zna miejsc, do których wysyłasz swoich klientów, jak Ty,. Nikt nie zna okolicy Twojego hotelu tak jak Ty. Z aplikacją mobilną i z mapami w będziesz ich osobistym, wirtualnym przewodnikiem.

Bez względu na to, jak długa lub krótka jest podróż Twoich klientów. Dodaj każde interesujące i ważne miejsce do mapy w aplikacji. Od bankomatu w pobliżu hotelu, po punkt widokowy. Dzięki temu, na długo przed wakacjami będą wiedzieć co zobaczą.

Dołącz dokumenty do każdego miejsca postoju na mapie. Dzięki temu zapewnisz swoim klientom dodatkowe informacje, takie jak godziny zameldowania i wymeldowania z hotelu. Może to także być historia miejsca, anegdoty, ciekawostki… Cokolwiek chcesz… Dokumenty mogą być rozbudowane i wzbogacone o dodatkowe zdjęcia.

Usługi lokalizacyjne (GPS) są zawsze włączone. To oznacza, że gdy aplikacja jest otwarta, Twoi klienci mogą zobaczyć, gdzie się znajdują. A jeśli się zgubią – jak wrócić do hotelu!

Wprowadź do map w aplikacji wszystkie najlepsze lokalne miejsca. W tym restauracje, bary, obiekty kultury, parki i inne. Dodaj lokalizacje i opisy firm z którymi współpracujesz. Twoi klienci chętniej odwiedzą miejsca, które im polecasz.

WSKAZÓWKA: Poleć miejsca i firmy partnerów Twojej firmy. W aplikacji łatwo przekażesz swoim klientom specjalne zniżki, które mogą uzyskać odwiedzając sklep czy bar, który polecasz.

Mapy w aplikacji Vamoos… Więcej niż zwykła mapa.

Mapy w aplikacji to także usługa nawigacji. Twoi klienci podróżujący autem na pewno nie będą musieli tracić czasu na szukanie ciekawych rzeczy do zwiedzania. A może Twój hotel jest pięknym, ustronnym miejscu do którego trudno trafić? Mapy w aplikacji mobilnej Twojego hotelu sprawią, że przestani to być jakikolwiek problem.

Wszystkie lokacje i dodatkowe szczegóły na mapach są dostępne w trybie offline. Gdy Twoi klienci są za granicą, nie muszą martwić się o koszt danych w roamingu lub szukać sieci z Wi-Fi. Mapy w aplikacji są po prostu wygodne.

Chcemy mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli jak najlepsze wrażenia z podróży z twoim biurem podróży lub pobytu w Twoim hotelu. Naszymi mapy w aplikacji to prawdziwa perełka, której nie ma Twoja konkurencja!

Skorzystaj z darmowego testu. Pomożemy Ci przygotować Twoja pierwszą aplikację byś mógł poznać Vamoos w działaniu. Dowiesz się także czy podoba się Twoim klientom nim podejmiesz decyzje o dalszej współpracy z nami. Test z Vamoos jest zawsze darmowy i bez zobowiązań. Zarejestruj się dziś i zobacz jak działają mapy w aplikacji. Aplikacji mobilnej Twojego biur podróży…. Aplikacji mobilnej Twojego hotelu.

Nie zapomnij o dobrym planie podróży…

Podziel się...

2 thoughts on “Mapy w aplikacji Vamoos – Twoi klienci będą Cię uwielbiać!

Comments are closed.