Nasz onboarding – jak tworzymy aplikację mobilną dla hoteli i biur podróży?

Vamoos onboarding

Witajcie. Pomyśleliśmy, że skoro interesuje Was temat aplikacji mobilnej dla Waszego hotelu lub biura podróży warto będzie Wam przybliżyć informacje o tym, jak działa platforma Vamoos. Czego się spodziewać? Jak wygląda nasz onboarding? Jak współpracujemy z naszymi partnerami? Czego możecie oczekiwać, itd. Oczywiście jak zawsze, serdecznie zapraszamy Was do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze wszelkie pytania. Dlatego jeszcze goręcej zachęcamy Was do przetestowania samej aplikacji mobilnej i platformy – darmowy test z Vamoos rozpoczniecie na tej stronie.


Kilka słów wstępu… czyli co to jest Vamoos?

Jakiś czas temu próbowaliśmy pomóc Wam odpowiedzieć na pytanie, czy biuro podroży (ale także hotel) potrzebuje własnej aplikacji mobilnej? Skoro znamy już odpowiedź na to pytanie, przejdźmy do tego, co spotka Was w Vamoos.

Po pierwsze, Vamoos to i aplikacja mobilna, i platforma i usługa. Wyobraźcie sobie, że chcecie mieć program do tworzenia kalkulacji. Możemy się założyć, że nikt z Was nie wpadnie na pomysł tworzenia w tym celu własnego oprogramowania, prawda? Skorzystacie z gotowych programów stworzonych w tym celu.

I tu dochodzimy do tego czym jest Vamoos. To gotowa platforma dla firm turystycznych – biur podróży, hoteli, pensjonatów – która w łatwy sposób pozwala na przygotowanie i przekazanie klientowi własnej aplikacji mobilnej. A działa w oparciu o subskrypcję. Oznacza to, że nie tylko nie musicie tworzyć oprogramowania – aplikacji mobilnej – od zera. Nie musicie jej nawet kupować w takiej formie, jak kupiliście oprogramowanie do swojej firmy.

Pamiętacie jak drogie były „wersje pudełkowe” programów? Jak szybko pojawiały się ich nowe wersje, z nowymi funkcjami? Dlatego Vamoos nie musicie kupować na stałe! Korzystając z subskrypcji Vamoos zawsze Wy i Wasi klienci, korzystacie z najnowszej wersji aplikacji i wszystkich nowych funkcji. Ale nim zdecydujecie się na subskrypcję i opłatę abonamentu, oto, czego możecie się spodziewać w Vamoos i jak wygląda nasz onboarding.

Nasz onboarding – czyli jak to będzie wyglądać…

Najważniejsze, to informacja, że platforma i aplikacja Vamoos są bajecznie proste w użyciu. Ani Wy – biuro podróży, hotel, pensjonat – nie będziecie mieć kłopotu z przygotowaniem aplikacji. Ani Wasi klienci z korzystaniem z niej. Jak to zatem się odbędzie…?

Zaczniemy od tego, że poprosimy Was o zarejestrowanie konta w naszej platformie. Działa to podobnie jak w setkach innych usług online. Nie prosimy o dane płatności, typu karta kredytowa, itd. Czas na płacenie przyjdzie dopiero, gdy faktycznie poznacie platformę, aplikację. Gdy poznacie jak pomoże Wam w przygotowaniu kolejnych wyjazdów. Umili podróż czy pobyt w Waszym hotelu. Gdy będziecie mogli dowiedzieć się od Waszych klientów, czy Wasza aplikacja mobilna się im podoba.

Kolejny krok, to poznanie platformy, jej funkcji w działaniu i samej aplikacji. W tym celu poprosimy Was o podesłanie nam wszystkiego tego, co normlanie przekazujecie swoim gościom po dokonaniu rezerwacji i później, po opłaceniu całego pobytu lub wyjazdu z Wami. Tu warto nadmienić, że to jedna z wielu zalet aplikacji opartej o Vamoos. Wasi klienci, dostają do nich dostęp już na etapie rezerwacji. Często na wiele miesięcy przed swoim faktycznym wyjazdem. To bardzo ważny czas dla każdej firmy turystycznej. I pokażemy Wam jak możecie go wykorzystać z pożytkiem dla siebie i swoich klientów.

UWAGA: Z pewnością, czas między rezerwacją a faktyczną podróżą klienta, to odpowiednik „onboardingu”. Wbrew pozorom, także od tego okresu zależy to, czy klient znów skorzysta z Waszych usług w przyszłości. Czy stanie się Waszym stałym klientem? Czy w skuteczny sposób poleci Was swoim znajomym i przyjaciołom. Turystyczna aplikacja mobilna pomaga w jeszcze lepszym wykorzystaniu tego czasu.

Wspólna praca = nowe pomysły i możliwości…

Przygotowując Waszą pierwszą aplikację otrzymacie od nas dokładnie tyle wsparcia ile to będzie konieczne. Będziemy rozmawiać przez telefon, spotykać sie online i nie tylko. Wprowadzimy da Was pierwsze informacje i wyjaśnimy jak działają poszczególne funkcje całego systemu. Postaramy się tez jak najlepiej poznać specyfikę Waszej firmy. Rodzaj wyjazdów, które oferujecie czy charakterystykę Waszego hotelu i jego okolicy. Dzięki temu wskażemy Wam kolejne pomysły na wyjątkowe wykorzystanie możliwości aplikacji Vamoos. Takie, które zachwyci Waszych klientów.

Dowiecie się jak, dzięki aplikacji będziecie mogli sprzedać klientom dodatkowe usługi, które oferujecie Wy lub Wasi partnerzy. Jak przygotować klienta na wyjazd czy pobyt? Jak korzystać z platformy tak, by Wasi pracownicy mieli więcej czasu na bezpośredni kontakt z klientem w najistotniejszych sprawach.

Tu przeczytacie więcej o wybranych funkcjach aplikacji: Vamoos dla biura podróży i Vamoos dla hotelu.

Pierwsza aplikacja gotowa…. Co teraz? Nasz onbording, czyli kolejny krok.

Tak jak napisaliśmy wcześniej, chcemy, byście dokładnie poznali nie tylko samo działanie Vamoos. Istotne jest dla nas byście poznali wszystkie zalety i korzyści, które wynikają z wykorzystania aplikacji przez Was i przez klientów. A to, można najlepiej sprawdzić tylko w jeden sposób. Przekazując przygotowaną aplikację do ręki klienta.

A zatem, gdy uznamy wspólnie, że wszystko jest gotowe klienci którzy, korzystają z Waszej usługi turystycznej – wspólnego wyjazdu, wycieczki, pobytu w Waszym pensjonacie – otrzymają w pełnym funkcjonalną i profesjonalną Waszą aplikację mobilną. Aplikacja z Waszym logo i pełnym „brandingiem”. A jeśli organizujecie firmowe wyjazdy incentive, z logo Waszego klienta czy firmy, dla której organizujecie wyjazd. Wszystko dokładnie tak jak będziecie chcieli.

Oczywiście nie możemy zagwarantować dobrej pogody dla Waszych klientów. Możemy jednak zagwarantować, że każdy Wasz klient, któremu udostępnicie aplikację będzie w 100% zadowolony. Wasi klienci docenią fakt, tak spersonalizowanego podejście. Tego, jak bardzo ułatwiacie i wzbogacacie ich wyjazd. A także tego, że do tej pory żadne biuro turystyczne czy hotel nie zaoferowały im faktycznie przydatniej aplikacji mobilnej. Takiej z której faktycznie chce się korzystać w czasie wakacji. Takiej, która pomaga klientowi każdego dnia.

Co jeszcze obiecuje Vamoos…?

Skończony wspólnie test to nie koniec naszej przygody. Jeśli zdecydujecie się na dalsze korzystanie z aplikacji w codziennej działalności możecie zawsze liczyć na naszą pomoc. Będziemy się z Wami kontaktować by pokazać Wam nowe funkcje platformy i aplikacji, które stale dodajemy. Zaprosimy Was na spotkania i webinary, dzięki którym nawiążecie nowe kontakty biznesowe albo wprowadzicie nowe usługi do swoich ofert.

Oczywiście zawsze też będzie nam miło, gdy sami się do nas odezwiecie z dowolnym pytaniem czy prośbą o ocenę/audyt Waszej aplikacji.

Ktoś nowy pojawi się w Waszym zespole? Nie ma problemu, byśmy wprowadzili Waszych nowych pracowników w „tajniki” korzystania z Vamoos.

Nasz onboarding nigdy się nie kończy. Zawsze będziemy się starać pomagać Wam osiągać coraz lepsze wyniki z Vamoos. Większa ilość zadowolonych klientów, większa ilość stałych klientów – to także nasz sukces.

A co, jeśli zrezygnuję po teście i onboarding’u? Ile to wtedy kosztuje?

Absolutnie nic!!! Nie zdarza się to często by nasi partnerzy nie decydowali się na dalsze korzystanie z aplikacji. Chcemy jednak byście wiedzieli, że niczym nie ryzykujecie decydując się na nasz onboarding, na testowanie i poznanie aplikacji Vamoos.

Szczególnie teraz, w czasie pandemii, może się zdarzyć, że pewne decyzje będą przesunięte w czasie. Zdajemy sobie z tego sprawę. Ale tym bardziej, nawet jeśli w tej chwili Wasza działalność jest ograniczona, warto poświęcić czas. Nasz onboarding i przygotowanie aplikacji już teraz, pozwoli Wam łatwiej powrócić do działania gdy tylko to będzie możliwe.

Podziel się...

1 thought on “Nasz onboarding – jak tworzymy aplikację mobilną dla hoteli i biur podróży?

Comments are closed.