Od kiedy otwarcie hoteli – oferta specjalna na aplikację mobilną.

otwarcie hoteli

W dniu dzisiejszym, na konferencji Premiera i Ministra Zdrowia branża hotelarska usłyszała długo oczekiwane słowa. Już wiemy, kiedy nastąpi wielkie otwarcie hoteli w Polsce. Mając to na uwadze, dla wszystkich hoteli, pensjonatów, domów gościnnych, apartamentów, mamy specjalną ofertę. Mamy nadzieję, że nasza propozycja pomoże Wam w pierwszych miesiącach po „lockdownie”.

Kiedy nastąpi oficjalne otwarcie hoteli i pensjonatów?

Zgodnie z informacjami z dzisiejszej konferencji od 8 maja 2021 hotele i pensjonaty mogą zacząć oficjalnie przyjmować gości. Wszystko będzie się odbywać w reżimie sanitarnym i z dodatkowymi ograniczeniami – w złagodzeniu ich może Wam pomóc własna aplikacja mobilna, o czym niżej.

Otwarcie hoteli następuje pod wielu miesiącach niepewności. Małymi krokami zmierzamy ku normalności i wszyscy mamy nadzieję, że nadchodzący sezon wakacyjny pozwoli branży złapać choć ciut oddechu.

Od 8 maja, hotele mogą zacząć przyjmować gości, z ograniczeniem obłożenia do 50%. Dodatkowe ograniczenie, to (na razie) zamknięcie stref restauracyjnych i SPA. Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach i te ograniczenia będą luzowane.

Aplikacja mobilna i nasza specjalna oferta może Wam pomóc już teraz i dodatkowo poprawić Wasze wyniki gdy większość obostrzeń zostanie zniesiona.

Specjalna oferta Vamoos na otwarcie hoteli i pensjonatów.

Wielu z Was ma za sobą bardzo trudny okres. Cała branża turystyczna znalazła się w sytuacji praktycznie bez wyjścia. Mając powyższe na uwadze postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że nasza pomoc przyda się Wam i Waszym gościom.

Być może zastanawialiście sie nad tym czy warto by tworzyć własną aplikację mobilną dla hotelu? W jednym z naszych wcześniejszych wpisów pisaliśmy o opcjach tworzenia aplikacji od zera versus korzystanie z gotowego rozwiązania. Skoro następuje właśnie wielkie otwarcie hoteli, to nie ma lepszej okazji by nie sprawdzić co taka aplikacja może zaoferować Wam i Waszym klientom.

3 miesiące za darmo – bez kosztów i zobowiązań!

Tak jest. Bez żadnych ograniczeń, haczyków, ukrytych opłat. Wiemy, jak trudny okres macie za sobą.

Proponujemy Wam możliwość skorzystania z własnej aplikacji mobilnej całkowicie za darmo przez trzy miesiące.

Funkcje dostępne w aplikacji pozwolą Wam lepiej utrzymać reżim sanitarny w hotelu minimalizując konieczności bezpośredniego kontaktu z klientami. Dzięki aplikacji łatwiej przekażecie swoim klientom ważne informacje i wiadomości. Np. o dodatkowych ofertach czy „atrakcjach”, które mogą zostać otwarte na terenie hotelu (lub bliskiej okolicy). To wszystko dzięki personalizowanym mapom, komunikacji wewnątrz aplikacji i wielu innym, świetnym funkcjom o których więcej przeczytacie tutaj.

Jak przygotujemy Waszą aplikację na otwarcie hoteli?

Nie wymagamy żadnej umowy czy zobowiązania. Będziecie potrzebować jedynie konta w platformie Vamoos oraz wspólnego z nami poznania platformy i aplikacji (zapraszamy do onboarding’u w platformie Vamoos).

Jeśli po 3 miesiącach – gwarantujemy pełną satysfakcję!!! – uznacie, że mobilna aplikacja to jednak nie jest coś z czego chcecie korzystać, trudno. Podamy sobie ręce. Jesteśmy jednak przekonani, że aplikacja Wam pomoże na wielu frontach. Pamiętajcie, że zaczyna działać u klienta już od chwili rezerwacji. Czyli często, na wiele dni/tygodni przed faktycznym pobytem klienta w Waszym hotelu.

Dodatkowo, do Wasz obiekt znajdzie się w bazie danych i na mapach platformy Vamoos. Po przez Vamoos Connect, dostęp do Waszego hotelu czy pensjonatu będzie miało ponad 350 operatorów turystycznych na świecie. Aplikacja Vamoos dla biura podróży automatycznie zmienia się w urządzeniu klienta w aplikację hotelu, gdy znajdzie się na terenie danego obiektu, który znajduje się w naszej platformie.

Nie czekaj na otwarcie hoteli – zacznij działać już dziś!

Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Przygotujemy aplikację dla pierwszych gości i pokażemy Ci wszystko co musisz wiedzieć o aplikacji mobilnej Twojego hotelu.

Podziel się...

2 thoughts on “Od kiedy otwarcie hoteli – oferta specjalna na aplikację mobilną.

Comments are closed.