Plan podróży – dlaczego są takie ważne dla klientów biur podróży?

Świetny plan podróży jest kluczem do zaimponowania Twoim potencjalnym i obecnym klientom. Dobry plan podróży sprawi, że podróż będzie tak prosta, jak to tylko możliwe. Powinien on zawierać wiele szczegółów, być łatwy do przeczytania i łatwy do śledzenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, dlaczego są one tak ważne:

Dobry plan podróży…

Dobry plan podróży pozwala klientom zmaksymalizować czas, jaki mają do dyspozycji. Upewnij się, że każdy drobny szczegół jest zawarty w dokumencie. Że nie trzeba będzie tracić czasu na przemieszczanie się między poszczególnymi miejscami, atrakcjami lub zakwaterowaniem. Pokaże to prawdziwy obraz tego, jak wiele może zmieścić się w każdym dniu i sprostać oczekiwaniom klientów.

Planując każdy element podróży, Twoi klienci będą mogli ocenić, ile w sumie będzie ich kosztowała wyprawa. Wiedząc o tym, klienci mogą wcześnie zacząć oszczędzać, co pozwoli im na zrealizowanie wszystkiego, na co mieli ochotę. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której klientom zabraknie pieniędzy na początku wyjazdu i będą musieli oszczędzać na reszcie!

WSKAZÓWKA: jeśli korzystasz już z Vamoos, możesz użyć naszej nowej funkcji Creations, aby zbudować wspaniałe plany podróży!

Przed wakacjami…

Przed wyjazdem na wakacje, plan podróży jest jedyną rzeczą, którą Twoi klienci będą mogli się cieszyć. Z planem podróży, który ożywi ich podróż ze zdjęciami miejsc do których się udają, będziesz w stanie budować emocje jeszcze przed rozpoczęciem podróży!

Z każdym najmniejszym szczegółem zawartym w planie podróży, to do Twoich klientów należy decyzja! Czy mają czas, aby zatrzymać się w pewnych nieplanowanych miejscach podczas podróży? Sami zadecydują. Powiedzmy, że jadą przez Włochy i chcieliby zatrzymać się w ostatniej chwili w małym miasteczku, o którym powiedzieli im miejscowi. Dzięki aktualnemu i szczegółowemu programowi podróży, Twoi klienci mogą podjąć świadomą decyzję, czy mają na to czas. W Vamoos możesz umieścić powiadomienia GPS, które informują klientów, kiedy znajdują się oni w pobliżu miejsc, które chcesz im pokazać. Plan podróży jest niezbędny do podjęcia tej decyzji. A plan podróży w Twojej aplikacji mobilnej, jest zawsze w kieszeni klienta.

Niestety, czasami nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Przykładem mogą być opóźnione loty. Tego typu sytuacje mają wpływ na kolejne elementy wyprawy. Plan podróży jest kluczem do podjęcia decyzji o tym, czy dane działania muszą być odsunięte w czasie, czy też nie. To ułatwi Twoim klientom podjęcie decyzji i zmianę planu na resztę dnia. Plany podróży pozwalają na szybką realizację planów awaryjnych przy minimalnych utrudnieniach.

WSKAZÓWKA: jeśli korzystasz już z Vamoos, możesz użyć naszej nowej funkcji Creations, aby zbudować wspaniałe plany podróży!

Gdy coś idzie nie tak…

Wszyscy byliśmy w takiej sytuacji – docierasz na lotnisko, a nawet do miejsca docelowego i jest coś, czego zapomniałeś spakować. Kiedy Twoi klienci spakują się z korzystając ze szczegółowego planu podróży, będą pamiętać o wszystkich miejscach, do których się udają. A zatem o wiele rzadziej będą zapominać o ubraniach lub innych rzeczach, które mogą być im potrzebne.

WSKAZÓWKA: Możesz skorzystać z sekcji dokumentów w aplikacji Vamoos. Dzięki niej Twoi klienci nigdy nie zapomną ważnych dla nich informacji i wiadomości.

Ekspozycja marki w planie podróży

Dzięki ekspozycji Twojej marki, Twoi klienci będą widzieć logo Twojej firmy za każdym razem, gdy będą przeglądać swoje plany podróży. Na pewno będą mieli wspaniałe doświadczenia i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dobry plan podróży to większe szanse na sukces wakacji. Oznacza to, że, stworzyłeś pozytywne wspomnienia o swojej marce i masz klienta na całe życie! Mamy nadzieję, że już tworzysz wspaniałe plany podróży. Jeśli jednak chciałbyś by wrażenia Twojego klienta były jeszcze lepsze – skontaktuj się z nami. Porozmawiać o tym, jak możemy ci pomóc i jak może Ci w tym pomóc Twoja aplikacja mobilna.

Podziel się...