Porozmawiajmy – aplikacja mobilna Twojego hotelu lub biura podróży…

Porozmawiaj o aplikacji Vamoos

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to szukasz kolejnych możliwości rozwoju i usprawnień dla swojego hotelu, pensjonatu lub biura podróży. Posiadanie własnej aplikacji mobilnej, którą możesz zaoferować swoim klientom wydaje się naturalnym krokiem w trzeciej dekadzie XXI wieku. WW ocenie naszej, naszych klientów (firm turystycznych) i co najważniejsze, ich klientów, bezsprzecznie warto mieć własna aplikacje mobilną. Dlatego zapraszamy na krótkie spotkanie z nami, dzięki temu będziesz mógł świadomie zdecydować o dalszych krokach. Porozmawiajmy – aplikacja mobilna dla hotelu lub biura podróży to naprawdę świetny pomysł!

Własna aplikacja dla klientów… to nie musi być trudne i drogie!

Zapewne już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tematem aplikacji mobilnej. Najlepiej własnej aplikacji mobilnej. Dlatego przeglądasz strony w Internecie, szukasz informacji… Prawdopodobnie z każdym kolejnym dniem, każdą kolejną informacją czujesz się coraz bardziej zagubiony. W związku z tym, proponujemy Ci krótkie, darmowe konsultacje, byś łatwo otrzymał odpowiedz na wszystkie swoje pytania.

Jak aplikacja mobilna ma działać? Jakie ma mieć funkcje? Co aplikacja mobilna powinna oferować Twojej firmie – hotelowi czy biuru podróży? A co z klientami dla których ją tworzysz? Co powinni tam znaleźć? Czy będą chcieli z niej korzystać? Ile to będzie kosztować? Jak długo zajmie jej przygotowanie? I tak dalej…, i tak dalej… wszystko co uznasz za godne uwagi.

Z pewnością masz dużo pytań i zapewne jeszcze więcej wątpliwości. W przeciwieństwie do innych aplikacji, Vamoos do działania potrzebuje jedynie Twojego czasu.

Spotkajmy się online – aplikacja mobilna nie musi być trudną sprawą!

porozmawiajmy - aplikacja mobilna hotelu i biura podróży

Jeśli zapoznałeś sie już z naszymi wcześniejszymi wpisami – „Czy biuro podróży potrzebuje aplikacji mobilnej?” lub „Własna aplikacja mobilna hotelu” – ale nadal masz wątpliwości lub więcej pytań? Nie ma problemu!

Z wielką przyjemnością „spotkamy” się z Tobą by jasno odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Po prostu, porozmawiajmy – aplikacja mobilna to naprawdę nie musi być skomplikowana sprawa. Oczywiście jeśli to dobra aplikacja, taka jak Vamoos.

Nim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, zdecydujesz się na tworzenie własnej aplikacji mobilnej lub odłożenie pomysłu na półkę zainwestuj 15 min swojego czasu. Tylko tyle. Po prostu. Umów spotkanie z nami i dowiedz się wszystkiego co ważne.

Czym jest Vamoos? Kto z niego korzysta? Jak aplikacja Vamoos działa dla hotelu i gości hotelowych? Jak z Twojej aplikacji skorzystają Twoi klienci w czasie swojej podróży? Czy Twoja aplikacja przyda się przy organizacji wyjazdów incentive lub podróży grup?

Podsumowując… nie czekaj. Z pewnością możesz umówić się na krótką rozmowę nim zdecydujesz co dalej.

Dlatego Umów się na spotkanie teraz

Czekamy na Ciebie, do zobaczenia!

Podziel się...