Trasy GPX w Vamoos – pokaż wyprawy, wycieczki i nie tylko

Trasy GPX w aplikacji

Każda podróż to także wycieczka. To spacer, zwiedzanie, wyprawa i odkrywanie nowych miejsc. Nowa funkcja trasy GPX w Vamoos pozwala klientom zobaczyć trasy, które pokonają podczas wyjazdu z Twoim biurem i pozwoli im na wizualizację ich przygód, zanim jeszcze dotrą na lotnisko.

Zaprezentuj swoją wiedzę w formie cyfrowej

Aplikacja Vamoos sprawia, że wszystko, co normalnie udostępniasz za pośrednictwem wielu wiadomości email i papierowych dokumentów, trafia bezpośrednio do rąk klientów za pośrednictwem ich własnych urządzeń. Możesz teraz rozszerzyć to na udostępnianie całej trasy podróży za pomocą tras GPX. Używaj jej razem z naszą funkcją POI (Points of Interest), aby dzielić się swoją wiedzą o wszystkich lokalnych perełkach – ukrytych plażach, pieszych wycieczkach i najlepszych lokalnych restauracjach – wszystko za jednym dotknięciem przycisku. Możesz wskazać trasy cudownych spacerów czy wycieczek rowerowych. To co zaproponujesz swoim klientom zależy wyłącznie od Ciebie. A przy okazji możesz uratować kilka drzew.

Zachwyć klientów na wiele dni przed wyjazdem – dodaj trasy GPX w Vamoos

Klienci uwielbiają móc marzyć o swoich wakacjach i marzą, rozmyślają, snują wizje ich wymarzonego urlopu. Trasy GPX w Vamoos pozwoli im zobaczyć i pokazać znajomym dokładną trasę, którą pokonają podczas wyjazdu z Twoim biurem. Niezależnie od tego, czy będzie to wędrówka szlakiem Inków, czy wycieczka po Madrycie.

Z trasami GPX w aplikacji klienci zawsze wiedzą gdzie są

Niezależnie od tego, czy Twoi klienci pływają jachtem między wyspami Greckimi czy uprawiają trekking w Górach Atlas, nie będą się wpatrywać nostop w sowje telefony. Dzięki trasom GPX w Vamoos w połączeniu z naszymi mapami działającymi w pełni w trybie offline mogą w dowolnej chwili rzucić okiem na telefon i… Wiedzieć, nie tylko gdzie są, ale także gdzie byli i dokąd zmierzają.

Trasy GPX w Vamoos działają offline!

Podobnie jak większość funkcji Vamoos, trasy GPX mają możliwość pracy w trybie offline. Dzięki temu klienci będą mogli pobrać swoją trasę przed wyjazdem i w każdej chwili widzieć, gdzie się znajdują, nawet jeśli są na środku Sahary!

Trasy GPX w Vamoos – nowe narzędzie dla specjalistów!

Funkcja trasy GPX została zaprojektowana z myślą o wszystkich firmach turystycznych. W tym także tych specjalizujących się w mniej typowych wyjazdach. Niezależnie od tego, czy organizujesz wyprawy i rajdy rowerowe , wędrówki w górach, samodzielna wyjazdy szyte na miarę, zwiedzanie miast, żeglarstwo – nasza nowa funkcja wniesie coś ekstra do Twoich tras i wycieczek. A gdy trzeba, poprowadzi klientów za rękę po proponowanej przez Ciebie trasie.

Chcesz wiedzieć więcej o trasach GPX w Vamoos?

A może chcesz dowiedzieć się więcej o samej aplikacji, jej funkcjach, możliwościach? Chcesz sprawdzić jak ułatwi Ci organizację wyjazdów i obsługę klienta? Jak uprzyjemni i ułatwi wyjazdy i podróż Twoim klientom? Jak dzięki funkcji „Inspiracje Vamoos” pomoże Ci sprzedać więcej ofert?

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, przygotujemy aplikację na Twój wybrany wyjazd (bez żadnych zobowiązań i kosztów!). Samodzielnie ocenisz czy Vamoos to aplikacja dla Twojego biura podróży.


Podziel się...