Vamoos Connect – łączy hotele i pensjonaty z biurami podróży!

Vamoos Connect

Przedstawiamy Vamoos Connect – pierwszą na rynku turystyczną aplikację mobilną, która łączy hotele z biurami podróży, prosto w kieszeni klienta.

Połączyliśmy dwa światy. Wszystko dla wygody Was i waszych klientów. Świat biur podróży, firm turystycznych, czyli organizatorów turystyki. Ze światem hoteli, willi, pensjonatów, czyli obiektów turystycznych. Wszystko to zawsze tak jak chcecie, z Waszą pełną kontrolą, w kieszeni Waszych klientów.

Co to jest Vamoos Connect i dlaczego to nowość?

Od kilku lat Vamoos rozwija aplikację mobilną dla firm turystycznych. Rozpoczęliśmy skromnie, od prostego cyfrowego portfela na dokumenty. To z niego wyrosła aplikacja mobilna dla biur podróży jaką znacie dziś. Aplikacja ta, oparta o platformę Vamoos nadal oczywiście rozwija się i zmienia.

Po sukcesie tego „modułu”, z którego na świecie korzysta już blisko 400 operatorów podróży (od małych, butikowych marek turystycznych jak np. Polskie Gotuyam – podróże kulinarne, po największe np. Steppes Travel).

Z sukcesu aplikacji dla operatorów turystycznych, w kolejnym kroku, wyrosła mobilna aplikacja dla hoteli i pensjonatów (oczywiście, zapraszamy do wszechstronnego, darmowego testu) .

Vamoos Connect to usługa, która łączy oba światy – biur podróży i hoteli – w jeden. W turystycznej aplikacji mobilnej w kieszeni klienta.

Całkowicie darmowa aplikacja mobilna dla każdego hotelu – jak to działa?

Biura podróży, partnerzy systemu Vamoos codziennie wysyłają tysiące ludzi w setki miejsc na świecie. Codziennie szukają nowych kierunków, pomysłów na programy i obiektów, z którymi mogą nawiązać współpracę.

Mając własny profil w Vamoos Connect, pokazujecie swój obiekt setkom potencjalnych nowych partnerów. To całkowicie nowy i darmowy kanał promocji Waszych hoteli i pensjonatów. Dzięki obecności w platformie, możecie pokazać swój obiekt z zupełnie innej, nowej strony. Wasz hotel, będzie widać na mapie gdy operator rozważa przygotowanie nowego programu, otworzenie nowego kierunku dla swoich klientów. Zgodzicie sie chyba, że to lepsze wyróżnienie niż bycie jedną z tysięcy internetowych stron hoteli? To także tańsze (bo całkowicie za darmo) niż promowanie własnych stron po przez kampanie online.

Gdzie jest „haczyk” w Vamoos Connect? – to nie może być za darmo!

Nie ma darmowych obiadów…. A jednak. Dlaczego profil hotelu będzie w Vamoos Connect funkcjonować za darmo? Czy robimy to z „dobroci serca”? Oczywiście, że nie.

Dzięki temu, że Wasz hotel znajdzie się w Vamoos Connect ułatwiamy życie biurom podróży. Wspomnieliśmy już o tym jak bardzo się to przydaje, gdy szuka się poważnych i odpowiedzialnych partnerów. Takich, którzy podobnie jak biuro podróży chcą, by goście korzystający z ich usług otrzymali jak najwyższą jakość usługi turystycznej. To w połączeniu takich, dbających o klienta firm turystycznych pomaga platforma i aplikacja Vamoos.

Kolejna, nie mniej istotna sprawa, to fakt, że profil Waszego hotelu w systemie Vamoos odciąży biuro podróży z przygotowania części pracy, w zakresie przygotowania aplikacji dla swojego klienta.

Do tej pory, każdy operator przygotowując aplikację dla klienta na wyjazd musiał także poświęcić czas, na przygotowanie informacji na temat miejsc pobytu (hoteli, pensjonatów) swoich klientów. Konieczne było dodanie hotelu do mapy, dodanie zdjęć, informacji o usługach, które hotel oferuje, zdjęć pokoi, itd., itd. Bez tego, aplikacja biura podróży byłaby mocno niekompletna. Zaś nieatrakcyjna i niekompletna aplikacja, nie będzie mile widziana przez klientów biura. Jak myślicie, do jakiego hotelu wygodniej wysłać klientów? Takiego, który już w systemie jest, czy takiego, który w całości trzeba klientowi opisać?

W przypadku hoteli i pensjonatów obecnych w Vamoos Connect to zadanie spada na Was. To Wy tworzycie profil swojego hotelu, dodajecie Wasze logo, zdjęcia obiektu, informujecie o oferowanych usługach czy tworzycie mapę okolicznych atrakcji. Operatorowi pozostaje nawiązanie kontaktu z Wami, rezerwacja pokoi dla swoich gości czy ustalenie warunków współpracy. Wszystko to, co musieli do tej pory robić samodzielnie jest już gotowe – korzyść dla obu stron!

W zamian za to, Wy macie nowego partnera, nowych, zadowolonych gości i lepszą prezentację własnej marki i usług, które oferujecie.

Czy trzeba czegoś więcej by Was przekonać?

Vamoos Connect – czym różni się od własnej mobilnej aplikacji dla hotelu?

Być może już zastanawialiście się nad stworzeniem własnej aplikacji mobilnej hotelu? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Własna aplikacja hotelowa dla klientów – kupujemy czy tworzymy?

Z darmowej aplikacji Vamoos Connect Twój hotel może korzystać bez ograniczeń. Czym różni darmowa aplikacja mobilna się od Waszej płatnej/dedykowanej wersji? Oczywiście funkcjonalnością.

W ramach darmowego Vamoos Connect otrzymacie:

 • profil hotelu w naszej bazie wraz z Waszym logo, opisem obiektu, dostępny dla wszystkich partnerów Vamoos
 • własną galerię w aplikacji
 • możliwość udostępnienia podstawowych informacji gościom hotelu
 • dane kontaktowe dla gości hotelu
 • mapy okolicy hotelu
 • informacje pogodowe dla klientów w aplikacji
Partnerzy Vamoos Connect

Własna aplikacja mobilna hotelu to jednak znacznie więcej…

W ramach niskiej subskrypcji pensjonaty i hotele mogą korzystać z następujących funkcji (dodatkowych, do pakietu powyżej):

 • możesz oferować aplikacje własnym gościom, nie tylko klientom partnera
 • katalog usług i informacji o hotelu – opcja dodania tekstu, zdjęć i video – z opcja bezpośrednie rezerwacji czy kontaktu
 • opcja dodawania voucherów promocyjnych
 • możliwość prezentacji i sprzedaży oferowanych przez Was usług dodatkowych w aplikacji
 • możesz przygotować spersonalizowanej mapy widoczne w aplikacji
 • informacje o eventach i atrakcjach, które organizujesz dla gości
 • opcję uzyskania opinii od swoich klientów – feedback
 • opcję „Do not disturb” dla pokoju
 • timer odliczający czas do wizyty w hotelu
 • opcję check-in/check-out
 • system wiadomości i kontaktu z klientem w aplikacji (np. może poprosić o zmianę godziny posiłku czy dostarczenie go na taras)
 • system automatycznych powiadomień – np. powitanie/podziękowanie za wizytę czy przypomnienie o wydarzeniu
 • możliwości rezerwacyjne w aplikacji
 • Inspiracje – czyli kolejne oferty pobytowe dla swoich klientów, np. „Promocja na majówkę”
 • Publisher – opcję eksportu przygotowanych treści do dokumentu PDF (jeśli chcesz coś wysłać klientowi mailem lub przygotować także wersję papierową)
 • Dostęp do kanałów social-media z aplikacji

Podsumujmy propozycję Vamoos dla hoteli i pensjonatów

Proponujemy Wam poświęcenie 15 – 20 min pracy na przygotowanie Waszego własnego, darmowego profilu i obecność w najlepszej turystycznej aplikacji mobilnej na świecie. Zupełnie nowy dostęp do setek biur podróży z całego świata. W ograniczonej (patrz wyżej) formie, możliwość korzystania z aplikacji na własne potrzeby. A jeśli będziecie chcieli więcej, skorzystanie z niskiej, miesięcznej subskrypcji by wykorzystać 100% możliwości platformy i aplikacji Vamoos i Vamoos Connect.


Jeśli trafiłeś na tę stronę, ale prowadzisz biuro podróży skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie specjalne demo, które pokażesz swoim klientom by zdecydować, czy aplikacja mobilna to także coś, czego potrzebujesz Ty i Twoi klienci.

Podziel się...

3 thoughts on “Vamoos Connect – łączy hotele i pensjonaty z biurami podróży!

Comments are closed.