Vamoos Incentive Travel App

aplikacja wyjazdy firmowe

Wszelkiego typu wyjazdy firmowe, incentive, motywacyjne i integracyjne znów cieszą się coraz większą popularnością wśród firm. Jeśli działasz w branży turystycznej i jeszcze nie organizujesz takich wyjazdów, powinieneś to mocno rozważyć. Jeśli zaś działasz w takiej branży już dziś – wypróbuj platformę Vamoos za darmo i swoją nową incentive travel app! Naprawdę warto.

Co to są wyjazdy incentive?

Incentive travel czy wyjazdy incentive to znane w branży turystycznej określenie grupowych wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych czy biznesowych dla firm czy instytucji. Klienci często używają określeń takich jak wyjazd lub impreza motywacyjna i integracyjna. Są to zarówno wyjazdy dla pracowników firmy, np. w nagrodę za osiągnięte wyniki czy właśnie w celu lepszej integracji zespołu. Mogą to być jednak także wyjazdy „organizowane” przez firmę dla swoich klientów. Do grupy tego typu podróży można zaliczyć także wyjazdy na różnego typu eventy czy konferencje.

Zwykle faktyczną organizacją wyjazdu zajmują się zewnętrzne firmy, które specjalizują się w organizacji całej wyprawy. Od kilku lat jednym z niezbędnych towarzyszy tego typu podróży jest także aplikacja. Dziś proponujemy Wam bliższe poznanie Vamoos Incentive Travel App. Dzięki Vamoos organizacja i obsługa wyjazdu stanie się łatwiejsza a Wasi klienci znacznie lepiej zaopiekowani i dopieszczeni – przed, w trakcie i po wyjeździe.

Dlaczego Incentive Travel App?

Każdy wyjazd to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne. Przygotowanie programu, rozpisanie, zaplanowanie, przygotowanie materiałów, wysyłka do klientów, rezerwacja hoteli, transferów, lotów, itd., itd. Każdy organizator turystyki, każde biuro podróży wie, jak duży jest to wysiłek i jak wiele rzeczy może iść nie tak.

Wysyłacie dziesiątki maili, informacje, drukujecie materiały a na koniec dnia Wasi klienci i osoby, które wyjeżdżają jako grupa gubią dokumenty, proszą o potwierdzenia i pytają. Ciągle pytają, często kilka razy o to samo. Kiedy? A co dziś? Czy potrzebuję? Gdzie się zbieramy? Zgubienie kogoś w trakcie wyjazdu czy spóźnienia – które potrafią zniszczyć cały zaplanowany dzień – to też często norma. Z pomocą organizatorom i klientom przychodzi takie rozwiązanie jak aplikacja na wyjazd czyli incentive travel app.

W aplikacji klient znajdzie zawsze wszystkie potrzebne dokumenty, wiadomości, informacje, mapy, potwierdzenie, rezerwacje, szczegółowy plan podróży i nie tylko. W dobrej aplikacji, takiej jak Vamoos. Tylko od pomysłowości organizatora zależy co się w niej znajdzie i jak wykorzysta oferowane funkcje.

Ważne jednak by decydując się na wybór konkretnego systemu do tworzenia takiej aplikacji korzystać z najbardziej elastycznej i wszechstronnej platformy. Właśnie dlatego polecamy Wam bez kosztowe i bezstresowe przetestowanie Vamoos Incentive Travel app na jednym z Waszych wyjazdów.

Dlaczego Vamoos incentive travel app?

incentive travel app - aplikacja wyjazdy firmowe

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy korzystać z gotowego rozwiązania na wyjazdy jak aplikacja i platforma Vamoos czy też tworzyć autorskie rozwiązanie zacznijmy od podstaw: jak stworzyć własną aplikację turystyczną? A skoro już wiesz, że lepiej wykorzystać gotowe i sprawdzone rozwiązania, jak Vamoos, przejdźmy do konkretów. Dlaczego Vamoos incentive travel app?

Vamoos jako platforma i aplikacja turystyczna istnieje na rynku od wielu lat i systematycznie się rozwija. Zaczęliśmy jako „prosty” elektroniczny portfel na dokumenty, potem powstała elastyczna platforma i aplikacja mobilna dla organizatorów turystyki. Zarówno biur podróży jak i hoteli. Dziś z Vamoos korzystają setki firm na całym świecie i codziennie, tysiące klientów podróżują z aplikacja w swoich telefonach.

Ale na pewno wolisz konkrety, zatem…

Z Vamoos incentive travel app wiesz ile zapłacisz!

Koszt każdego elementu wyjazdu to chyba najbardziej podstawowa informacja, której potrzebujesz przygotowując ofertę dla swojego klienta. Korzystając z subskrypcji Vamoos z góry wiesz ile zapłacisz. Co do złotówki. Nie musisz się martwić o to jak duża będzie Twoja aplikacja – przecież przygotowując ją jeszcze tego nie wiesz a my nie chcemy Cię w żaden sposób ograniczać.

Nie musisz martwić się tym, jak długo i jak intensywnie Twoi klienci czy pracownicy będą korzystać z aplikacji. Koszt subskrypcji jest stały i zależy wyłącznie od tego ilu klientów z niej skorzysta. Absolutnie maksymalny koszt (a zwykle znacznie mniej!!!) to niecałe 23,00 zł/osoba. Biorąc pod uwagę jaki jest średni koszt wyjazdu to nie jest to kwota zaporowa. I nie ma znaczenia jak dużo zdjęć, jak dużo dokumentów do niej dołączysz, jak wielu zmian dokonasz, czy jak długo aplikacja pozostanie aktywna w telefonie klienta. Do tej części, związanej z kosztem jeszcze wrócimy.

Pamiętaj też, że testowy wyjazd z Vamoos Incentive app kosztuje Cię zero złotych i nie wymaga żadnej umowy. Decydując się na przetestowanie aplikacji Vamoos niczym nie ryzykujesz.

Vamoos incentive travel app – buduj emocje!

Nic w dzisiejszych czasach nie sprzedaje się tak dobrze jak emocje. Vamoos incentive travel app pozwoli Ci je bez wysiłku budować na wiele tygodni przed faktycznym rozpoczęciem wyjazdu. Wystarczy, że przygotujesz serię automatycznych powiadomień, które system wyśle bezpośrednio do telefonu klienta. Możesz co kilka dni uzupełniać informacje o programie lub informacje na mapach. Pomysł zależy wyłącznie od Ciebie. Dzięki temu Twoi klienci będą lepiej przygotowani do wyjazdu, lepiej zaznajomieni z aplikacją i informacjami, które zawsze mają pod ręką (gwarantujemy, że przestaniesz ciągle odpowiadać na te same pytania!) ale co ważniejsze, im bliżej wyjazdu tym pozytywne emocje z nim związane będą coraz większe.

Vamoos incentive travel app

Ułatwiaj sobie pracę z Vamoos incentive travel app

Wspomnieliśmy o automatyzacji powiadomień. A co powiesz na to by aplikacja automatycznie śledziła zaplanowane loty Twojego klienta? Wszelkie zmiany i opóźnienia – aplikacja będzie o tym wiedzieć i poinformuje klienta na czas.

incentive travel app vamoos loty

Na pewno zdarza się, że w ostatniej chwili a czasem w trakcie wyjazdu dochodzi do jakichś zmian. Może to być tak prozaiczna sprawa jak miejsce czy czas zbiórki jak i np. zmiana hotelu czy programu dnia. Aplikacja pozwala na łatwą aktualizację informacji lub wysłanie powiadomienia do całej grupy, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Klient Y decyduje się na taką samą lub podobną ofertę co klient X kilka miesięcy wcześniej? Super! Twoja aplikacja jest praktycznie gotowa – skorzystaj z opcji duplikacji, wybierz interesujące Cię elementy, dodaj nowe dokumenty p gotowe!

A co jeśli to wyjazd dla najważniejszych klientów firmy X? Prezesów, dyrektorów, itd.? Może firma w ramach podziękowania za współpracę zabiera ich np. na Grand Prix Formuły 1. Potrzebują większej prywatności i bardziej indywidualnego podejścia? Nie ma problemu. W łatwy sposób zamiast jednej aplikacji dla grupy, przygotujesz kilka, kilkanaście podobnych, indywidualnych dla każdego z członków wyjazdu.

A pamiętasz wspomniany wyżej koszt? Wiesz o ile się zwiększy jeśli zamiast jednej aplikacji na wyjazd potrzebujesz kilka, na ten sam? O dokładnie ZERO ZŁOTYCH! Nie rozliczamy się z Tobą wg ilości aplikacji a wyłącznie ilości klientów końcowych.

Vamoos aplikacja nie tylko na wyjazdy firmowe

Często firmy z branży turystycznej działają na niejako dwóch rynkach. Tworzycie i obsługujecie wyjazdy firmowe a jednocześnie obsługujecie klientów indywidualnych. Platforma Vamoos to jeden system. Korzystając z subskrypcji Vamoos możesz jednocześnie przygotowywać i tworzyć aplikację mobilna na wszelkiego typu wyjazdy firmowe, integracyjne i eventy, ale… Vamoos incentive travel app to także aplikacja dla Twoich klientów indywidualnych. Co więcej, im więcej klientów obsługujesz – nie ważne czy w grupach czy indywidualnie, tym mniejszy koszt jednostkowy korzystania systemu.

Dzięki funkcji Inspiracje możesz wszystkim klientom, którzy wyjeżdżali z Twoją aplikacją łatwo – i dużo skuteczniej niż np. newsletter!!!! – zaproponować kolejne wyjazdy, organizowane imprezy czy poinformować o nowych kierunkach, które oferujesz. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych jak i uczestników wyjazdów firmowych.

Podsumowując…

Wymienione wyżej funkcje to tylko cząstka możliwości platformy i samej aplikacji. Więcej o Vamoos incentive travel app przeczytasz tutaj. Sugerujemy jednak by zamiast czytać założyć konto i zrealizować z nami darmowy, testowy wyjazd.

Podziel się...